امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی: سال سختی برای متخلفان بستر رودخانه هاست

  • یکشنبه, 25 فروردين 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 سال سختی برای متخلفان  بستر رودخانه هاست سال سختی برای متخلفان بستر رودخانه هاست http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمد علایی،مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: مهمترین ماموریت سال 98 شرکت آب منطقه خراسان رضوی برخورد شدید با متجاوزینی است که با تصرف حریم و بستر رودخانه ها هم اموال عمومی را غصب کرده اند و هم خطرات زیادی برای مردم ایجاد کرده اند. 

علایی با اشاره به این که برابر قانون تعیین حدود حریم و بستر رودخانه ها بر عهده شرکت های آب منطقه ای و وزارت نیرو است افزود: در 70 سال گذشته به دلایل مختلف و بی توجهی همه نهاد ها بخش آب هم نتوانسته طبق قانون حدود و حریم رودخانه ها را تعیین و از آن به درستی حفاظت کند.

وی ادامه داد: به عنوان متولی شرکت آب استان و دبیر کارگروه سیل استان از بی توجهی ها ی 70 سال گذشته عذر خواهی میکنم اما بر اساس منویات مقام معظم رهبری و تصمیمات بسیار خوبی که سران سه قوه گرفته اند جلساتی برگزار شد و سال 98 قطعا سال سختی برای متخلفان و متصرفین حریم و بستر رودخانه ها خواهد بود.

علایی تاکید کرد: آب منطقه ای به عنوان متولی این حوزه به طور جدی وارد رفع تصرف حریم و بستر رودخانه ها شده و ما حدود رودخانه ها را سند مالکیت گرفتیم در چند روز گذشته هم کارهای بزرگی در این زمینه انجام شده و بسیاری از حریم ها و بستر ها مشخص و حتی آزاد سازی شده که از جمله میتوان به اقدام بزرگی که در کال زرکش اتفاق افتاد و ظرف حدود5 روز کاملا باز شد اشاره کرد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3776

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید