امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 برابر با 21 جولای 2019

آخرین خبرها

کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تشکیل شد

  • یکشنبه, 25 فروردين 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تشکیل شد کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تشکیل شد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،در پی شروع بارندگی های شدید در خراسان رضوی از شامگاه گذشته، کمیته بحران شرکت گاز استان تشکیل جلسه داد.

سیداحمدعلوی،رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی،با اشاره به آغاز بارش شدید نزولات آسمانی در استان اظهار کرد: شب گذشته کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی با هدف بررسی مشکلات پیش رو و پیشگیری از حوادث احتمالی تشکیل شد.

سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به لغو مرخصی کارکنان این شرکت در چند روز آینده اعلام کرد: همه مدیران و روسای مناطق هشت گانه مشهد و نواحی شهرستانها بصورت آماده‌باش100درصدی می باشند. همچنین در پی وقوع سیلاب در شهرستان کلات و قطع گاز 150 مشترک از مجموع سه هزار مشترک، اکیپت ضربت با مدیریت رئیس بهره برداری گاز شهرستانهای استان از شب گذشته در محل حضور یافته و ان شاا... تا ساعاتی دیگر شاهد وصل مجدد جریان گاز این منطقه هستیم.

علوی تصریح کرد: تمام هماهنگی لازم با ستاد بحران استانداری خراسان رضوی در راستای عملکرد واحد و مطلوب انجام شده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه گفت: با توجه به وجود تاسیسات و ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و همچنین عبور لوله‌های گاز بصورت طولی در برخی از مسیرهای سیلاب، هماهنگی با شرکت گاز قبل از انجام هرگونه اقدامی ضروری است.

وی افزود: بازگشایی مسیرها نباید به بصورتی انجام شود که موجب بروز خسارت بر روی تاسیسات گاز و یا قطع ارتباط دسترسی به شیرهای گاز شود.

سخنگوی شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: آماده باش کامل به همه نیروهای امدادی این شرکت در سطح شهرستانهای خراسان رضوی ابلاغ شده و برای امدادرسانی حضور دارند.

براساس پیش بینی‌های سازمان هواشناسی، طی امروز و فردا شاهد بارش شدید باران در اکثر محورهای خراسان رضوی هستیم.

 

منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3773

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید