امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 برابر با 21 جولای 2019

آخرین خبرها

هفت میلیارد ریال قرارداد حوزه قطعات خودرو برای اعضای spx درسال 97

  • شنبه, 24 فروردين 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 هفت میلیارد ریال قرارداد حوزه قطعات خودرو برای اعضای spx درسال 97 هفت میلیارد ریال قرارداد حوزه قطعات خودرو برای اعضای spx درسال 97 http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مسعود مهدی زاده مقدم،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از هفت میلیارد ریال قرارداد در حوزه قطعات خودرو برای اعضای نظام مبادلات پیمانکاری فرعی SPX در سال 97 خبرداد.


وی در بازدید از دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی SPX، اظهار کرد: ظرفیت های متنوع و خوبی برای توسعه بیشتر صنعت در استان وجود دارد که یکی از آنها صنعت قطعه سازی بوده و در سال گذشته برای قطعه سازان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قراردادی مناسب بسته شد و امسال به دنبال افزایش قرارداد به خصوص برای صنایع کوچک در این زمینه هستیم.

وی افزود: خوشبختانه بستری که توسط دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران در خراسان رضوی فراهم شد بسیار مطلوب بوده و در حوزه های مختلف از زمان شروع در سال 96 کارآمدی فراوانی تاکنون برای صاحبان صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی داشته است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: تمام سعی ما امسال در راستای شعار سال که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی رونق تولید نامگذاری شده و همچنین با هدف به عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی برای تقويت توانايي بیشتر صنايع كوچك و متوسط در جهت افزايش توليد و اشتغال مولد، ‌به روزآوري فرآيندهاي فني و محصولات، جذب سرمايه گذاري و سفارش خارجي، تشويق جايگزيني واردات، رشد صادرات محصولات و ‌بهبود قابليت بين المللي برای صاحبان صنایع است.

وی عنوان کرد: مدل توسعه برقراري ارتباط بين پيمانكاران اصلي و فرعي مانند قطعه سازان و فعالین صنایع کوچک با پیمانکاران بزرگ، ارتباطی منطقی برقرار می کند تا نیاز یکدیگر را تأمین کنند و زمینه ارتقاء دانش فنی، تثبیت اشتغال و توسعه توان تولید داخلی و خروج ارز را به عنوان مولفه های اقتصاد مقاومتی فراهم کند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از دیگر اهداف مهم دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی spx، شناسایی، ایجاد و توسعه بازار، توسعه فرآیند پیمان سپاری، ارتقا و توانمندسازی پیمانکاران صنعتی، تسهیل ارتباطات کارفرمایان و پیمانکاران، الگوبرداری از نحوه فعالیت بنگاه های صنعتی کوچک با کلاس جهانی برای افزایش توان رقابتی واحدهای صنعتی داخلی است.

وی در پایان تأکید کرد: مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی spx خدماتی نظیر بانک اطلاعاتی پیمانکاران برای استفاده کارفرمایان، سازماندهی نمایشگاه ها، ایجاد شبکه ها و کنسرسیوم های صنعتی، نمایندگی های تجاری و بازرگانی، بازارهای داخلی و خارجی، برگزاری رویدادهای صنعتی، مشاوره و آموزش را برای اعضا ارائه کرده و دسترسی فعالان بخش صنعت را در این بخش ها فراهم آورده است.

 

منبع:روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3770

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید