امروز: شنبه 29 تیر 1398 برابر با 20 جولای 2019

آخرین خبرها

در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 98؛ رنگ آمیزی 128 هزار مترطول از جداول سطح منطقه 4

  • سه شنبه, 28 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 رنگ آمیزی 128 هزار مترطول از جداول سطح منطقه 4 رنگ آمیزی 128 هزار مترطول از جداول سطح منطقه 4 http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،غلامرضا غلامی شهردار منطقه 4 افزودکدر راستای اجرای طرح استقبال از بهار 98 و زیباسازی محیط بصری، 128 هزار مترطول از جداول سطح منطقه پاکسازی و رنگ آمیزی  شد.

وی گفت: یکی از وظایف و رسالت های شهرداری این منطقه تحقق شهری پاک و سالم و ایجاد محیطی دلنشین برای شهروندان در همه ایام علی الخصوص در ایام نوروز است.

غلامی ادامه داد: هم راستا با این رسالت و به منظور اجرای طرح استقبال از بهار 98 شهرداری این منطقه اقدامات ویژه ای را در دستور کاری خود قرار داد.

وی افزود: از ابتدای اسفند ماه سال جاری بیش از 128 هزار متر طول از جداول سطح منطقه براساس اولویت های تعیین شده رنگ آمیزی شد.

شهردار منطقه چهار مشهد اضافه کرد: شستشو و نظافت 35 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه، رنگ آمیزی 1700 مورد المان شهری، پایه تابلو، امحاء پوسترها، نوشته ها و آثار تبلیغاتی از معابر از دیگر اقدامات شهرداری این منطقه برای ایجاد منظری زیبا از فضای شهری در ایام نوروز است.

غلامی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: در این ایام همچنین 219 تن خاک و نخاله از سطح منطقه، جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات خدمات شهری به صورت فشرده در مدت زمان تعیین شده به بهترین شکل ممکن اجرا شده، اذعان داشت: برای اجرای طرح استقبال از بهار 98 حداکثر نیروهای فعال در خدمات شهری این منطقه برای انجام هر چه بهتر این طرح به کار گرفته می شوند.

شهردار منطقه چهار مشهد در پایان یادآور شد: اصلاح و مرمت آذین بندی های سطح منطقه، رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمائی و رانندگی و علائم هشدار دهنده، رفع نقص سرویس های بهداشتی، پاکسازی و تخلیه جوی ها، کانال ها، تسطیح و شن ریزی معابر خاکی و... از دیگر اقدامات منطقه چهار در استقبال بهار 98 می باشد.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3712

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید