امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبارجذب گردشگری قوچان

  • دوشنبه, 27 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبارجذب گردشگری قوچان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبارجذب گردشگری قوچان http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،جواد رجبی،مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قوچان گفت: در تعامل و همراهی صورت گرفته شهرداری قوچان موزه و دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان را زیباسازی می کند.


وی با اعلام این خبر افزود: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز جلسه ای با شهردار و میراث فرهنگی قوچان جهت تعامل و همکاری بیشتر برگزار که در این جلسه مقرر شد شهردار قوچان نسبت به زیباسازی موزه و دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر اقدام کند.

وی ادامه داد: هم چنین کاشت گل و گیاه در اطراف اداره میراث فرهنگی شهرستان، کاشت گل وگیاه در اطراف موزه و تعامل وهمکاری در رنگ آمیزی موزه، رنگ آمیزی تابلوهای مربوط به اداره میراث فرهنگی توسط،شهرداری تعهد شد.

رجبی اظهار کرد: جانمایی و مسطح کردن زمین برای برپایی دوسیاه چادر در ورودی های شهرستان با همکاری میراث فرهنگی و هنرمندان صنایع دستی و استقبال از مسافرین نوروزی در محل اداره میراث فرهنگی (دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر) و توزیع بسته کامل برای مسافران و نصب وجانمایی 90 المان در شهرستان از اقدامات شهرداری براساس توافق است.

هم چنین شهردار قوچان از آمادگی شهرداری جهت تعامل با میراث فرهنگی خبر داد و گفت: شهرداری در امور فرهنگی پیش قدم است.

علی پیش یار در این جلسه افزود: با پیگیری های شهرداری از محل اعتبارات اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان  دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جذب شد.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3703

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید