امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی: مجمع خیرین برای نجات آب، از بزرگ ترین گمشده های مدیریت آب کشور است

  • شنبه, 25 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مجمع خیرین برای نجات آب، از بزرگ ترین گمشده های مدیریت آب کشور است مجمع خیرین برای نجات آب، از بزرگ ترین گمشده های مدیریت آب کشور است http://mashhadomran.ir

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمدعلایی در اولین مجمع عمومی خیرین و جهادگران افتخاری حفظ،احیا و نجات آب در شهر نیشابور گفت: گام بلندی در راستای ایجاد حاکمیت کارآمد آب برداشته خواهد شد. جمعی از مردم دست بدست هم داده اند تا آب را، که هر چیز زنده ای از آن خلق شده، نجات دهند.

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اظهار کرد: کشاورزیمان را به کشاورزی صنعتی و گلخانه ای، که با کم ترین حجم آب بیشترین مقدار محصول پردرآمد تبدیل کنیم، آب شرب و بهداشتی را به اندازه مصرف کنیم، میزان هدر رفت از شبکه های توزیع آب شرب و بهداشت شهرها و روستا را کم کنیم، در صنعت و خدمات با نو آوری و استفاده از فنآوری های روز حجم مصرف آب را بهینه کنیم.

 

وی افزود: فاضلاب های شهری و صنعتی را جمع آوری و با تصفیه آنها برابر استانداردهای زیست محیطی از آب چندین بار استفاده کنیم. از ایجاد صنایع پر آب طلب در این سرزمین کم آب بشدت پرهیز نماییم. این راه ما را به ایجاد سرزمینی آباد با کشاورزی و صنعتی پیشرفته و محیط زیستی سالم و پاک و فره بخش خواهد رساند. برای پیمودن این راه دولت یا حاکمیت بتنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد. باید همه دست در دست هم مسئله حیاتی آب را حل کنیم.

 

وی عنوان کرد: تشکیل مجمع خیرین برای نجات آب در روزهای پس از میلاد مبارک کوثر خدا، حضرت فاطمه زهرا(ع)،  و ما را به نجات آب و ایجاد جامعه ای ومحیط زیستی سالم، پیشرفته، مرفه، اخلاقمدار و پایدار می رساند.

 

علایی خاطر نشان کرد: شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از اندیشه و گفتار و کردارنیک خیرین نیشابوری با همه وجود حمایت می کند و با افتخاراعلام می کند که مدیرعامل این نهاد مردمی مشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خواهد بود. همچنین طرح ابتکاری خیرین و حافظان افتخاری برای نجات آب برای نخستین بار در نیشابور توسط نیکوکاران اجرا می شود.

 

 

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3694

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید