امروز: شنبه 29 تیر 1398 برابر با 20 جولای 2019

آخرین خبرها

تسهیل گری بافت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع)

  • یکشنبه, 28 بهمن 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تسهیل گری بافت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) تسهیل گری بافت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،جلسه کمیته نظارتی منطقه ثامن با حضور اعضای کمیته نظارتی شماره4 شورای اسلامی شهر مشهدمقدس و شهردار و مدیران شهرداری منطقه ثامن برگزار شد و احمد نوروزی،رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد صبح امروز در جلسه کمیته نظارتی منطقه ثامن گفت: در طرح بهسازی بافت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) باید تسهیل‌گری بیشتری برای رفاه و آسایش مردم صورت پذیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد صبح امروز در جلسه کمیته نظارتی منطقه ثامن گفت: در طرح بهسازی بافت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) باید تسهیل‌گری بیشتری برای رفاه و آسایش مردم صورت پذیرد.

 نوروزی، در این جلسه که با هدف بررسی مشکلات و موضوعات منطقه ثامن شهرداری مشهد برگزار شد، با بیان این که در این زمینه رویکرد تسهیل‌گری داشته باشیم، اظهارکرد: در صورت لزوم باید جلسات متعددی برای رفع مشکلات موجود بر سر راه این بافت با مسئولان مختلف همچون وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان رضوی داشته باشیم.

وی با تاکید بر این که در این خصوص اسناد بالادستی را قبول داریم، متذکر شد: با این حال باید نقاط اجباری این طرح نیز مورد توجه جدی برای تکمیل قرار گیرد.

رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای اسلامی شهر مشهد همچنین به جلسه‌ای که با معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد در حوزه تخلفات ساختمانی داشته است، اشاره کرد و گفت: این جلسه خروجی خوبی داشت و اتفاق نظر مناسبی بین مجموعه مدیریت شهری و دستگاه قضایی در این زمینه وجود دارد.

شایان ذکر است در این جلسه احمدنوروزی،رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها، بتول گندمی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه و سیدمحسن حسینی پویا،رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس(که به عنوان اعضای کمیته نظارتی شماره 4 این شورا نیز فعال می باشند)،سیدمصطفی نعمتی،شهردار منطقه و جمعی از مدیران شهرداری منطقه ثامن نیز حضور داشته و علاوه بر بررسی آخرین وضعیت اجرایی طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی و برخی مشکلات و معضلات آن،از نزدیک پای صحبت تنی چند از شهروندان ساکن در منطقه نشسته و پاسخگوی سوالات و درخواست های آن ها بودند.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3571

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید