امروز: سه شنبه 06 خرداد 1399 برابر با 26 می 2020

آمادگی همکاری هیئت سرمایه گذاری ترکیه با شرکت سپاد خراسان

  • جمعه, 28 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آمادگی هیئت سرمایه گذاری ترکیه با شرکت سپاد خراسان آمادگی هیئت سرمایه گذاری ترکیه با شرکت سپاد خراسان http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،با حضور مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی و نماینده وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور طی نشستی هیئت گردشگری و سرمایه گذاری ترکیه با مدیرعامل شرکت سپاد خراسان دیدار کردند.

 سعید حسین پور مدیرعامل شرکت سپاد به تشریح فرصت های سرمایه گذاری در منطقه سپاد پرداخت و آمادگی این شرکت را برای همکاری و جذب سرمایه گذاری با هییت سرمایه گذار ترکیه اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت سپاد با بیان اقدامات و پروژه های اجرا شده در این منطقه افزود: این شرکت با فعالیت ۳۰ ساله خود در منطقه سپاد توانسته است به اجرای پروژه های تجاری، مسکونی و گردشگری بپردازد و طی سال های متمادی همواره میزبان جمع عظیمی از زائران و مجاوران بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) باشد.

در ادامه این نشست که با استقبال سرمایه گذاران ترکیه ای همراه بود، مقرر شد توافق نامه ای جهت ادامه همکاری با سرمایه گذاران ترکیه و شرکت سپاد منعقدشود.

گفتنی است در این نشست آقایان ارباب خالص مشاور وزیر و رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شمال شرق کشور، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری، فعالان حوزه گردشگری خراسان رضوی و جمعی از مدیران شرکت سپاد نیز حضور داشتند.

در پایان، هیئت گردشگری و تجاری ترکیه از مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق و وصال بازدید کردند.

 

منبع:روابط عمومی سپاد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3433

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید