امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

حجت‌الاسلام رئیسی: به‌دنبال رفع اختلافات با افراد و دستگاه‌هایی که اراضی آستان قدس را در اختیار دارند هستیم

  • پنج شنبه, 20 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
به‌دنبال رفع اختلافات با افراد و دستگاه‌هایی که اراضی آستان قدس را در اختیار دارند هستیم به‌دنبال رفع اختلافات با افراد و دستگاه‌هایی که اراضی آستان قدس را در اختیار دارند هستیم http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی،تولیت آستان قدس رضوی گفت: به‌دنبال رفع اختلافات با افراد و دستگاه‌هایی که اراضی آستان قدس را در اختیار دارند هستیم.

وی با اشاره به‌اینکه به‌دنبال رفع اختلافات با مردم و دستگاه‌هایی که زمین‌های آستان قدس را در اختیار دارند هستیم، گفت: در همین راستا اعلام کرده‌ایم که اختلافات مردم در اراضی موقوفه با آستان قدس رضوی در شهرهای اصفهان، قزوین و تمامی مناطق از جمله مشهد را حل می‌کنیم.

تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: معتقدیم می‌شود با مدیریت، اختلافات موجود در این زمینه را رفع کرد، به‌گونه‌ای که هم حقوق موقوفه رعایت شود و هم مردم به‌حقشان برسند.

وی با بیان اینکه در مشهد نیز بنا داریم این اختلافات را با همه مردم و دستگاه‌ها حل کنیم، اظهار کرد: بنابراین، این موضوع را به‌همکاران گفته‌ایم و هیات‌های حل اختلاف را در همین راستا در آستان قدس رضوی تشکیل داده‌ایم تا طرفین نظراتشان را در این هیات‌ها اعلام و در ادامه بتوانیم اختلافات را به‌نوعی با مدیریت حل کنیم.

رئیسی تصریح کرد: در جایگاه تولیت آستان قدس مسائلی که به‌تولیت در امور موقوفه مربوط است را نمی‌توان تغییر داد و هر فردی هم جای من باشد باید مسائل مربوط به‌تولیت را انجام دهد، اما در نوع مدیریت آن تفاوت وجود دارد.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: بر همین اساس معتقدیم با مدیریت می‌توان اختلافات را حل کرد به‌عنوان مثال اگر فردی توانایی ندارد حق موقوفه را پرداخت کند می‌توانیم آن را به‌گونه‌ای با قسط‌بندی برای افراد قابل پرداخت کنیم، زیرا مردم در وضعیت اقتصادی نیستند که بتوانند به‌صورت یک‌جا حق موقوفه را پرداخت کنند.

وی با اشاره به‌اینکه باید بلاخره اختلافات‌مان را با مردم به‌گونه‌ای برای همیشه حل کنیم، افزود: این موضوع از طریق هیأت‌های حل اختلاف قابل بررسی و حل است.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3411

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید