امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ احداث پنجمین سالن ورزشی شهرداری منطقه 4 مشهد

  • چهارشنبه, 19 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 احداث پنجمین سالن ورزشی شهرداری منطقه 4 مشهد احداث پنجمین سالن ورزشی شهرداری منطقه 4 مشهد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، غلامرضا غلامی،شهردار منطقه چهار مشهد از احداث سالن ورزشی میثم به عنوان پنجمین سالن ورزشی شهرداری این منطقه در میثم جنوبی 32 برای انجام ورزش های رزمی و کشتی خبر داد.

غلامی گفت: منطقه چهار به لحاظ ارائه خدمات ورزشی به شهروندان از مناطق برخوردار شهرداری مشهد محسوب می شود.

غلامی اظهار داشت: چهار سالن ورزشی جمعا به متراژ 6 هزار متر مربع در این منطقه فعال است که به تمرین و برگزاری مسابقات رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، بسکتبال و ... اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: ارم (پنجتن 45)، بسیج (شهید بابانظر 37)، بهشت (نبوت 42) و آرامش (پنجتن 55) سالن های ورزشی سطح منطقه هستند که همه روزه از ساعت 6 الی 13 ویژه بانوان و از ساعت 13 الی 24 برای آقایان جهت ارائه خدمات ورزشی فعال می باشند.

شهردار منطقه چهار مشهد به احداث سالن ورزشی میثم اشاره کرد و افزود: سالن ورزشی میثم نیز به عنوان پنجمین سالن ورزشی شهرداری این منطقه در مجموعه ورزشی میثم واقع در میثم جنوبی 32 در حال احداث است.

غلامی اذعان داشت: این سالن با مساحت 300 متر مربع و اعتباری بالغ بر 1،5 میلیارد ریال تا پایان سال جاری برای برگزاری جلسات آموزشی، تمرین و مسابقات ورزش های رزمی، کشتی، آمادگی جسمانی، بدنسازی و ... به بهره برداری می رسد.

وی در پایان مجموعه ورزشی میثم را یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی شهرداری مشهد دانست و یادآور شد: این مجموعه ورزشی با 1700 متر مربع مساحت دارای زمین روباز کفپوش والیبال و چمن مصنوعی است که با احداث سالن ورزشی در آن، امکان برگزاری رشته های ورزشی سالنی نیز فراهم می شود.

لازم به ذکر است شهروندان منطقه چهار هر ساله 60 هزار ساعت از خدمات ورزشی و آموزشی اماکن سرپوشیده، زمین های چمن مصنوعی، زمین های روباز کفپوش والیبال سطح منطقه استفاده می کنند.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3405

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید