امروز: دوشنبه 05 خرداد 1399 برابر با 25 می 2020

طی سه ماهه انجام شد: اتمام بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد

  • سه شنبه, 18 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 اتمام بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد اتمام بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،غلامرضا غلامی،شهردار منطقه چهار مشهد از اتمام بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی طی بازه زمانی سه ماهه خبر داد.

 غلامی گفت: در سال های اخیر پروژه بهسازی پیاده روسازی معابر سطح منطقه در شریان های اصلی مانند بولوارهای طبرسی جنوبی، شهید مفتح به طور گسترده اجرا شده است.

غلامی افزود: از ابتدای مهر ماه نیز با توجه به نیازسنجی صورت گرفته، پروژه بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی با مساحت 3 هزار متر مربع آغاز شد که با اقدامی جهادی طی سه ماه به پایان رسید.

وی ادامه داد: این پروژه در دو طرف خیابان شهید علیمردانی از ابتدا تا تقاطع بولوار ابوریحان به طول 600 متر با اعتبار بیش از 2.2 میلیارد ریال اجرا شد.

شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: زیرسازی، تایل فرش، بازپیرایی فضای سبز موجود و ... از اقداماتی است که در این پروژه انجام شده است.

غلامی به اجرای فاز دوم این پروژه در آینده ای نزدیک اشاره کرد و بیان داشت: پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی، حدفاصل تقاطع ابوریحان و تقاطع امت در نیز با مساحت 3 هزار متر مربع در اولویت کاری شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

وی در پایان اظهار کرد: همچنین در ابتدای فرعی های این خیابان سرعتکاه های استاندارد تا پایان سال جاری احداث خواهد شد.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه4

شایان ذکر پیاده روهای خیابان ایثار نیز با پیشرفت قابل توجهی از ابتدا تا تقاطع ابوریحان با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در حال اجراست.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3402

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید