امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی؛ شهرستان زاوه ظرفیت مناسبی برای اجراو پیشبرد طرح های اقتصادی دارد

  • سه شنبه, 18 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 شهرستان زاوه ظرفیت مناسبی برای اجراو پیشبرد طرح های اقتصادی دارد شهرستان زاوه ظرفیت مناسبی برای اجراو پیشبرد طرح های اقتصادی دارد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مسعود مهدی زاده مقدم،مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی گفت: شهرستان زاوه از ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح های اقتصادی برخوردار بوده و جهت تحول اقتصادی در این منطقه از تمام ظرفیت ها استفاده خواهد شد.


 مهدی زاده مقدم، در نشست اداری شهرستان زاوه که با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان زاوه برگزار شد، اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با توجه به ظرفیت های ویژه هر منطقه تلاش خود را در راستای توسعه متوازن، تکمیل و ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای صنعتگران انجام می دهد.

وی افزود: خوشبختانه در این نشست های این چنینی راهکارهای مناسبی برای رفع مسائل واحدهای تولیدی و صنعتی در تعامل چند جانبه با دستگاه ها انجام می شود و نتایج مطلوبی در راستای اهداف صاحبان صنعت و نیز اهداف مشترک صورت می پذیرد.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: با تحقق کامل برنامه ها زمینه شکوفایی، بالندگی و رونق اقتصادی بیش ازپیش در این منطقه فراهم شده و بیشتر مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی با همت و کمک مسئولین شهرستانی حل و سبب رونق بیشتر صنایع شده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ کار و تلاش در همه جا به ارتقای رونق و بهره وری در جهت ایجاد تولید و اشتغال پایدار منجرب شده و با استفاده از دانش و تجربه باید این فرهنگ گسترش یابد.

وی در پایان گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان تربت حیدریه با مساحت 136 هکتار صنعتی و 35 واحد صنعتی بهره برداری شده، اشتغال 681 نفر را فراهم کرده است.

 

منبع:روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3399

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید