امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

برگزاري 167 دوره آموزشي در 9 ماهه امسال شهرک‌ها و نواحي صنعتي

  • سه شنبه, 18 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 برگزاري 167 دوره آموزشي در 9 ماهه امسال شهرک‌ها و نواحي صنعتي برگزاري 167 دوره آموزشي در 9 ماهه امسال شهرک‌ها و نواحي صنعتي http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مجید علیخواه،معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري 167 دوره آموزشي از ابتداي امسال براي واحدهاي صنعتي و توليدي خبرداد.

 عليخواه در نشست آموزشي اين شرکت، اظهار کرد: آموزش نقش مهم و راهبردي در توسعه و پيشرفت فعاليت هاي واحدهاي صنعتي و توليدي دارد و به همین جهت با نيازسنجي هایی که  انجام شده  ، آموزش هاي مختلف بصورت مستمر برای صنعتگران انجام مي شود.

وي افزود: در سه ماهه سوم امسال 65 دوره آموزشي براي 1 هزار و 654 نفر به ميزان 17 هزار نفر ساعت آموزش برگزار شده که رقم 9 ماهه اول امسال را به تعداد 167 دوره آموزشي براي 4هزار و 927نفر به ميزان 49هزار و 517 نفر ساعت مجموع آموزش در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مي رساند.

وي ادامه داد: هدف ما توسعه کسب و کار صاحبان صنايع،مهارت کارکنان واحدهاي صنعتي وآشنايي با مقررات داخلي و بين المللي است که توسط اين دوره ها و مشاوران صنعتي آموزش داده مي شود.

معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی جزو سیاست های حمایتی شرکت شهرک‌هاي صنعتی بوده تا صنعتگران با استفاده از این دوره ها سطح توانمندی خود را افزایش داده و از فرصت ها بهترین بهره را ببرند.

وي در پايان گفت: اين دوره هاي آموزشي با سرفصل هاي متنوع در زمينه ارتقا مهارت شاغلين واحدهاي صنعتي، توسعه بازار موضوعات مديريتي، منابع انساني، HSEE و کارآفريني برگزار شده است

منبع:روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3397

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید