امروز: شنبه 29 تیر 1398 برابر با 20 جولای 2019

آخرین خبرها

29 هزار و 558 واحد مسکن مهر گلبهار به بهره برداری رسیده است

  • شنبه, 01 دی 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شهر گلبهار 39 هزار و 833 واحد مسکن مهر که تاکنون 29 هزار و 558 واحد به بهره برداری رسیده است شهر گلبهار 39 هزار و 833 واحد مسکن مهر که تاکنون 29 هزار و 558 واحد به بهره برداری رسیده است http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی، هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران و  خاکپور شهردار گلبهار از تعدادی از مجتمع های مسکن مهر شهر جدید گلبهار بازدید کردند.


 در این بازدید که از مجتمع های عقیق ، تلاشگران و مهر 82 انجام شد دکتر دهقان در جریان مشکلات و نواقص مجتمع های مسکن مهر بازدید شده قرار گرفت.

در این بازدید  گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار با ارائه گزارشی از روند تکمیل و احداث مسکن های مهر شهر جدید گلبهار گفت: در شهر گلبهار 39 هزار و 833 واحد مسکن مهر وجود دارد که تاکنون 29 هزار و 558 واحد به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به افتتاح این واحدها افزود: پیمانکاران و تعاونی های سازنده مجتمع ها در برخی از موارد متاسفانه در اجرای تعهدات خود کوتاهی کرده و اقدامات لازم در جهت تکمیل محیط پیرامونی پروژه ها و بلوک ها و همچنین فضاسازی های اطراف بلوک ها را انجام ندادند که ساکنین را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در جهت تسریع در امر خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات این پروژه ها و مجتمع های مشابه شرکت عمران اقدام به بازدید میدانی در سطح شهر کرده  و در حال رفع قسمت اعظمی از نواقص می باشد.

 گریوانی در این راستا اذعان کرد: در بازدید های انجام شده مقرر شد قسمتی از روشنایی، آسفالت و محوطه سازی پروژه های عقیق و تلاشگران انجام شود.

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3319

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید