امروز: پنج شنبه 30 خرداد 1398 برابر با 20 جون 2019

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید گلبهاردر جمع پیمانکاران مسکن مهر: اولویت کیفی مسکن مهر مورد توجه پیمانکاران و ناظران باشد

  • یکشنبه, 18 آذر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 اولویت کیفی مسکن مهر مورد توجه پیمانکاران و ناظران باشد اولویت کیفی مسکن مهر مورد توجه پیمانکاران و ناظران باشد http://mashhadomran.ir

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، این بازدید با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و پرسنل این شرکت از مسکن های مهر، پارک متحرک و مجتمع تجاری اداری انجام شد.

هومن گریوانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در جمع پیمانکاران تعاونی های مسکن مهر با اشاره به اینکه باید کیفی سازی و همچنین بالا بردن سرعت روند کار در اولویت کار آن ها قرار گیرد، گفت: متقاضیان این واحدها پس از سال ها انتظار توقع اسکان در مسکن های مناسب، با کیفیت و قابل سکونت را دارند که باید پیمانکاران این مورد را به عنوان تکلیف و وظیفه قلمداد کنند.

وی افزود: کارفرما و همچنین ناظران نیز با دقت ویژه به روند اجرای کار، کیفی سازی را مدنظر قرار داده و در صورت تخلف یا کم کاری پیمانکار باید پاسخگو باشد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در بازدید از مجتمع تجاری-اداری و همچنین پارک متحرک نیز گفت: با توجه به اینکه احداث بناهای تجاری و همچنین پارک ها نیاز مبرم برای شهر تلقی می شود روند احداث و توسعه این فضاها براساس نیاز شهر ادامه خواهد یافت.

در این بازدید کارفرمایان و پیمانکاران با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه عمرانی به بیان موانع موجود در پیشرفت کار پرداختند که مهندس گریوانی و اعضای هیئت مدیره در جریان قرار گرفته و دستورات لازم در جهت تسریع در روند کار صادر شد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3265

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید