امروز: شنبه 29 تیر 1398 برابر با 20 جولای 2019

آخرین خبرها

بیش از ۷۰ درصد از استحکام بنا را نیز انجام و بتن ریزی چندین سقف پایان یافته است

  • شنبه, 17 آذر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
بیش از ۷۰ درصد از استحکام بنا را نیز انجام و بتن ریزی چندین سقف پایان یافته است بیش از ۷۰ درصد از استحکام بنا را نیز انجام و بتن ریزی چندین سقف پایان یافته است http://mashhadomran.ir

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، نشست پرسخ و پاسخ مالکان واحدهای اقامتی با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده برگزار شد.

یکی از سوالات مطروحه از سوی مالکان موضوع مربوط به فروش و پیش فروش واحدهای لورایز بود که با ابوالفضل  انتظاری ، مدیر عامل گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: فعلا هیچ عجله ای برای پیش فروش واحدهای اقامتی نداریم. به دنبال افزایش برند اعتبار و فاقد در مجموعه هستیم که فروش ها به قیمت مناسب قابل انجام باشد.

انتظاری گفت: سال گذشته در نخستین جلسه ای که با #مالکان واحدهای اقامتی برگزار شد، ما مجوز هتل را اخذ نکرده بودیم، اما امروز خوشبختانه باید اعلام کنم ضمن اخذ مجوزها، ما در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از استحکام بنا را نیز انجام و بتن ریزی چندین سقف پایان یافته است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده ادامه داد: پایان کار واحدهای تجاری موجود در فاز یک تا ۱۹ شامل ۵۰۶ هزار متر مربع زیر بنای تجاری دریافت شده است است، ۳۲ هزار متر مربع پایان کار ساختمان های اداری نیز اخذ گشته است. شهر رویایی پدیده شامل ۴۴ هکتار زمین می باشد که سند ۳۰ و نیم هکتار از این زمین ها اخذ و دریافت سند ۱۱ هکتار در حال انجام می باشد و اقدامات لازم برای دو ونیم هکتار باقی مانده نیز آغاز شده است.

 به گفته وی عملیات تامین و انتقال ۶۰ مگاوات برق به شهر رویایی آغاز شده و امتیاز انشعاب یک میلیون متر مکعب آب مصرفی از آب و فاضلاب منطقه ای خریداری شده است که جزو مهمترین اقدامات و تامین زیر ساخت های لازم برای اجرا و بهره برداری از پروژه های تعریف شده در این مجموعه گردشگری است.

انتظاری خاطر نشان ساخت: ساخت و تکمیل فاز ۱۱ تا ۱۹ مجموعه تجاری مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده نیز آغاز شده و از زمان شروع به کار پیمانکاران تا کنون شش درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در باره واگذاری واحدهای هتل نیز اعلام کرد: برای حفظ منافع سهامداران و انتفاع مالی شرکت، قصد واگذاری واحدهای هتل را نداریم و تمامی سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم به شکل مشارکت طرح را به بهره برداری برسانیم.

 

 

منبع:روابط عمومی گروه شرکت های پدیده

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3263

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید