امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 برابر با 21 جولای 2019

آخرین خبرها

بازسازی مدارس فرسوده کاشمر نیازمند 60 میلیارد تومان اعتبار است

  • سه شنبه, 13 آذر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
بازسازی مدارس فرسوده کاشمر نیازمند 60 میلیارد تومان اعتبار است بازسازی مدارس فرسوده کاشمر نیازمند 60 میلیارد تومان اعتبار است http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مهدی برامکی ،معاون عمرانی فرماندار کاشمر گفت: 24 مدرسه در کاشمر فرسوده هستند و این تعداد باید کاملا تخریب شده و بازسازی شوند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر حدود 70 تا 80 درصد مدارس کاشمر مقاوم سازی شده‌اند. اگر هر کدام از این 24 مدرسه فرسوده هزار متر مربع زیربنا داشته باشند با در نظر گرفتن ملاحظات دیگر بالغ بر 60 میلیارد تومان هزینه بازسازی آن‌ها می‌شود.

معاون عمرانی فرمانداری کاشمر افزود: با این میزان اعتبارات دولتی که ابلاغ می‌شود عملا تخریب و بازسازی این تعداد مدرسه امکان پذیر نیست و با اعتبارات موجود نمی‌توان کار خاصی انجام داد اما می‌توان برخی از نواقص جزئی را رفع نمود.

وی در ادامه گفت: با توجه به حادثه خیز بودن منطقه وجود اورژانس هوایی در کاشمر ضروری است؛ هرچند با اعتبارات دولتی فرودگاهی در این منطقه راه‌اندازی نخواهد شد اما می‌توان از فرودگاه بخش خصوصی موجود در منطقه استفاده بهتری کرد.

برامکی بیان کرد: در سفر ریاست جمهوری به خراسان رضوی درخواست اورژانس هوایی و اتوبوس امدادی داده شد، هنوز در امداد رسانی ضعف‌های بسیاری داریم و اقدامات لازم صورت نگرفته است.

 

منبع:ایسنا

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3243

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید