امروز: سه شنبه 17 تیر 1399 برابر با 07 جولای 2020

آغاز ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه در شهرستان فریمان

  • سه شنبه, 22 خرداد 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه در شهرستان فریمان آغاز شد. ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه در شهرستان فریمان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، کار ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه امام خمینی(ره) در محوطه بیمارستان قدیم امام خمینی (ره) با زیر بنای یک هزار و ۷۰۰ متر مربع و با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال از محل منابع داخلی وزارت بهداشت درشهرستان فریمان آغاز می شود.


آغاز ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه در شهرستان فریمانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمد رضا دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست شورای اداری شهرستان فریمان که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد گفت: هدف ازساخت این درمانگاه بالا بردن سطح ارائه خدمات درمانی و تخصصی برای مردم شهرستان فریمان و پاسخ به دغدغه مردم این شهر در خصوص فاصله بیمارستان از شهر است که با پیگیری های مسئولین شهرستان و با مساعدت وزارت بهداشت و درمان احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود : شهرستان فریمان به لحاظ امکانات و توزیع متخصصین در وضعیت مطلوبی قرار دارد و در ابتدای سال ۹۶ ساخت ۱۳ پروژه عمرانی در این شهرستان آغاز شد که تا کنون ۹ پروژه به بهره برداری رسیده است و در سال ۹۷ هم تکمیل دو پروژه مرکزجامع سلامت شهری شهید میری و مرکز جامع سلامت روستای تقی آباد در دستور کار است.

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 2548

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید